vaken

Allt om Ishtar Gästbok

Avatar
Mer information
Riktigt namn
Webbsajt
E-post
PM
Upskattar
Civilstatus
Äter
Andlighet
Plats
Yrke
Intressen
Statistik
Medlem sedan 2008-03-26
Rang
Kommentarer/inlägg 196
Senaste inloggning 2010-08-28 09:21

Signatur
Att vakna handlar inte bara att se Att vakna handlar inte bara om att se igenom rökridåerna - utan även att att vakna spirituellt och andligt, att lära sig älska och ge och respektera alla människor.

Forum

ForumCastro: Bin Laden är CIA-agent! FULLT LIV I AFTONBLADET!!!
(2010-08-28 09:24:04)
ForumRe: David Icke Dubbla budskap
(2010-08-10 21:29:39)
ForumRe: Att vara oberoende i paradiset
(2010-08-10 21:24:19)
ForumRe: Uppdrag: Rädda världen
(2010-08-10 21:20:54)
ForumRe: Tropisk ö!!!!!
(2010-08-10 21:16:53)
Visa allt

ikoner
Annonsorer och reklam
Annonser:
Att regelbundet vara jordad anses vara den största hälsoupptäckten i modern tid. Jordning släcker inflammation och återställer kroppens elektriska funktioner till det som är normalt. Detta har en mycket stor effekt på hälsan, både som lindring och som förebyggande åtgärd. Läs boken "Att vara jordad" och besök hemsidan earthingpeople.se för mer information.


Läs allt om Bilderberggruppen i vår högaktuella bok "Den sanna historien om Bilderberggruppen" av Daniel Estulin. Just nu erbjuder vi 10% rabatt!

Ange rabattkoden ”vaken” i meddelandefältet i kassan när du beställer för att få 2% rabatt på alla produkter utom guld och monsterboxar med Liberty Silver mynt.


Annonsorer och reklam 2

Det enda rätta handlar om informationskriget mellan samhällets etablerade röster och röster från oliktänkande samhällskritiker. Boken berättar detaljerat om de metoder som används för att tysta ner tusentals människors tvivel. Den berättar om yttrandefriheten som ger dig rätten att säga din mening i ett samhälle som ser till att ingen kan höra dig.







Vaken.se har cirka 40.000-43.000 unika besökare (IP:n) varje månad.Vill du annonsera på Vaken.se? Läs här!

Creeper MediaCreeper